Теорія і практика забезпечення стабільних показників якості молочної продукції – основна мета чергового семінару, організованого ДП “Житомирстандартметрологія” 22-23 вересня 2016 року

FSSC_22000

І розпочали саме з практики. Оскільки перший день дводенного семінару: “Принципи менеджменту безпечності харчових продуктів (FSSC 22000). Організація та проведення внутрішніх аудитів (ISO 19011) для підприємств молокопереробної галузі” пройшов безпосередньо на виробничих потужностях ТОВ “Органік Мілк” (м. Баранівка).

Взагалі ж, надзвичайну важливість цього заходу зумовлював той факт з 20 вересня нинішнього року набрав чинності розділ VII “Загальні гігієнічні вимоги щодо поводження з харчовими продуктами” Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”. Адже згідно вимог статей 40-51 цього Закону оператори ринку зобов’язані дотримуватись гігієнічних вимог до потужностей, до приміщень, де обробляються або переробляються харчові продукти, до рухомих або тимчасових потужностей, до транспортних засобів, до обладнання та інвентарю, дотримання гігієнічних вимог щодо постачання води, до персоналу потужностей, який працює у зоні поводження з харчовими продуктами, до харчових продуктів, до пакування харчових продуктів, дотримання гігієнічних вимог під час термічної обробки харчових продуктів.

Читати далі →

Коментування і розміщення посилань заборонене.

Коментарі закриті.