Чергове підтвердження компетентності Органу сертифікації ДП “Житомирстандартметрологія”

NAUUСвідченням високої компетентності Органу сертифікації ДП “Житомирстандартметрологія” у сфері виконання робіт із сертифікації систем управління якістю став атестат про акредитацію, виданий Національним агентством з акредитації України (НААУ) 14 березня 2016 року.

Акредитація проводилась у відповідності вимог міжнародного стандарту ISO/IEC 17021:2011 “Оцінка відповідності. Вимоги до органів, що здійснюють аудит і сертифікацію систем менеджменту” у сфері застосування ISO 9001 “Системи управління якістю. Вимоги”.

Галузь акредитації Органу сертифікації ДП “Житомирстандартметрологія” охоплює широкий перелік діяльності у сфері систем менеджменту, зокрема, це стосується виробництва харчових продуктів і напоїв, гумових та пластмасових виробів, будівельних матеріалів, механізмів та обладнання, а також послуг з охорони здоров’я і соціальної роботи.

Варто зазначити, що в структурі ДП “Житомирстандартметрологія” працює цілий відділ, який довгий час предметно займається розробкою, впровадженням та сертифікацією систем управління якістю.

Скан Атестату про акредитацію

Скан Сфери акредитації