Керівництво

Данчук Людмила Петрівна

Генеральний директор ДП “Житомирстандартметрологія” Данчук Людмила Петрівна

Данчук Людмила Петрівна – генеральний директор Державного підприємства «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Житомирстандартметрологія»).

Народилася 15 жовтня 1971 року в м. Яготин Київської області. Освіта повна вища – в 1993 році закінчила Київський технологічний інститут харчової промисловості за спеціальністю «технологія цукристих речовин». Пройшла шлях від інженера до генерального директора ДП «Житомирстандартметрологія».

На підприємстві Людмила Петрівна почала працювати з липня 2002 року інженером відділу сертифікації. Згодом зайняла посаду начальника випробувальної лабораторії харчової та промислової продукції. Певний час обіймала посаду заступника генерального директора-начальника випробувально-методичного центру. Неодноразово Людмила Петрівна призначалася тимчасово виконувачем обов’язків генерального директора ДП «Житомирстандартметрологія» на період його відсутності.

Данчук Л.П. є аудитором системи сертифікації УкрСЕПРО з сертифікації харчової продукції і продовольчої сировини та аудитором з сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів за ДСТУ ISO 22000:2007.

За зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері технічного регулювання у 2006 році відзначена нагрудним знаком Держспоживстандарту України «Почесний працівник», у 2014 році – Подякою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Людмила Петрівна зробила вагомий особистий внесок у впровадження нових видів випробувань харчової та промислової продукції у випробувальному підрозділі підприємства, облаштування випробувальної лабораторії сучасним обладнанням.

З 10 липня 2015 року наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Данчук Людмила Петрівна призначена на посаду генерального директора ДП «Житомирстандартметрологія».

Лісунова Алла Казимирівна

Заступник генерального директора Лісунова Алла Казимирівна

Лісунова Алла Казимирівна – заступник генерального директора.

Народилася 8 серпня 1962 року в селі Забара Андрушівського району Житомирської області.

Освіта повна вища – 1984 року закінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова за спеціальністю технологія консервування.

Після закінчення інституту отримала направлення на Житомирський консервний завод, де спочатку працювала на посаді інженера-технолога, затим – начальника виробничої лабораторії.

Із серпня 1995 року за переводом працювала у ДП “Житомирстандартметрологія” на посадах: інженера І категорії, завідувача сектором, начальника відділу та начальника сертифікаційного центру.

З 1 вересня 2015 року Лісунова А.К. обіймала посаду заступника генерального директора з наукової діяльності, стратегічного планування та зовнішніх стосунків, а з 17 вересня 2015 року працює заступником генерального директора із стандартизації, наукової діяльності та зовнішніх стосунків.

Лісунова А.К. нагороджена нагрудним знаком Держстандарту України “За заслуги в стандартизації, метрології, сертифікації та акредитації”; аудитор з оцінки відповідності за спеціалізацією “Сертифікація харчової продукції та продовольчої сировини”.

Петраківський Олег Тадеушович

Начальник метрологічного центру Петраківський Олег Тадеушович

Петраківський Олег Тадеушович – начальник метрологічного центру