Вітання

med_prac

ДОРОГІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ!

З нагоди Вашого професійного свята прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші  чуйні серця, за врятовані життя та за повернуте здоров’я! Ви даруєте людям.

Читати далі →

У ДП “Житомирстандартметрологія” провели навчання з питань цивільного захисту

civ_zahyst

9 червня 2017 року на підприємстві пройшли спеціальні об’єктові навчання: “Дії керівного, командно-начальницького складу та працівників при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру: пожежа в адміністративному будинку”.

У навчаннях взяли участь: вище керівництво ДП “Житомирстандартметрологія”, комісія з питань надзвичайних ситуацій і пожежно-технічна комісія, а також усі штатні працівники підприємства.

Читати далі →

Вітання

legprom

ШАНОВНІ
ПРАЦІВНИКИ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!
Прийміть щирі вітання з нагоди
Вашого професійного свята!

Легка промисловість була та залишається однією з пріоритетних галузей економіки, завдяки розвитку якої збільшується економічний потенціал держави.
Читати далі →

Педагогам про технічне регулювання

n08_06_2017_s

Про всі напрямки діяльності підприємства у сфері технічного регулювання докладно розповіли під час екскурсії у ДП “Житомирстандартметрологія” слухачам Комунального закладу “Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Житомирської обласної ради.

Читати далі →

У Києві відбувся черговий форум якості

n01_06_2017_1

26 травня 2017 р. у конференц-залі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана під девізом “Якість як національна ідея України” пройшов 10-й Всеукраїнський з’їзд якості (далі – З’їзд).

Складний соціально-економічний стан України та необхідність забезпечення суттєвого підвищення рівня ділової досконалості усіх ланок української економіки – такі провідні теми нинішнього З’їзду.

 Читати далі →

Повідомлення про втрату клейма та плашки

Info

Державне підприємство “Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” (ДП “Житомирстандартметрологія”) повідомляє, що втрачені:

  • клеймо гумове квартальне №4 АМШК 305439.002 на ІІ-ий квартал 2017 року діаметром 18 мм. з літерою “У”;
  • сталеву річну плашку №9 АМШК. 764419.007 на 2017 рік діаметром 8 мм. з літерою “У”

вважати недійсними.

Вимоги міжнародних стандартів у щоденну лікарську практику

n19_05_2017_1s

Стало аксіомою, що підвищення ефективності управління закладів охорони здоров’я – прямий шлях до поліпшення якості, культури і доступності медичної допомоги. Значно покращити чіткість і прозорість діяльності лікарняних закладів покликані системи управління якості (СУЯ). Не випадково у багатьох розвинених країнах вимоги проходження медичними закладами процедури сертифікації на відповідність міжнародним стандартам серії ISO 9000 – обов’язкова законодавча норма. Оскільки грамотно побудована система управління якістю є дієвим інструментом удосконалення діяльності будь-якої лікарні.

Читати далі →

Шановні метрологи!

Danchuk18_05_2016

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом – Всесвітнім Днем метрології!

Ваша праця, дорогі колеги, вимагає досконалого знання своєї справи і високої професійності. Адже саме ви забезпечуєте достовірність результатів вимірювань у промисловості і сільському господарстві. Це саме Ваша невтомна діяльність сприяє обліку матеріальних та енергетичних ресурсів, правильному діагностуванню й успішному лікуванню пацієнтів, контролю за станом навколишнього середовища і його впливом на здоров’я людей.

Нині без засобів вимірювальної техніки неможливо уявити жодну сферу господарської діяльності. Ні наука, ні промисловість, ні економіка не можуть обійтися без вимірювань. Метрологія – це фундаментальна наука, яка забезпечує найважливіший метод пізнання точності та єдності вимірювань, вона є основою будь-якого сучасного виробництва.

Читати далі →

На варті міри та точності

В Україні можуть заборонити використання трансжирів у виробництві харчової продукції

salomas

Споживання трансжирних кислот пов’язано з підвищеним ризиком розвитку цілого ряду порушень у стані здоров’я населення, включаючи серцево-судинні захворювання і деякі форми раку. Трансжири найчастіше зустрічаються в технологічно оброблених харчових продуктах, що містять гідрогенізовані рослинні олії. Максимальне обмеження вмісту промислових трансжирів у харчових продуктах отримало докази високої ефективності та економічної доцільності серед заходів суспільної охорони здоров’я, які дозволяють поліпшити раціон харчування та знизити ризик неінфекційних захворювань, особливо серцево-судинних захворювань (ССЗ), пов’язаних з ураженням кровоносних судин атеросклерозом.

Читати далі →