Гуртує свято

n18_05_2018_1s

В Україні у третій четвер травня традиційно відзначається День вишиванки. Зважаючи на той факт, що це свято припадає на будній день, багато хто одягає вишиванку на роботу. Тож робочі місця підприємств, установ та організацій розцвітають різнокольоровими квітами і графічними вишиваними візерунками. Можна сказати, що такі свята гуртують колективи. Яскравий приклад такого єднання продемонструвало Мінекономрозвитку України, чи не весь склад якого на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Івановичем Кубівим цього дня одягнув вишиванки.

Читати далі →

Привітання з Всесвітнім Днем метрології!

DenMetrologii2015mini

Шановні колеги!
Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом — Всесвітнім Днем метрології!

Метрологія одна із провідних сфер життєдіяльності людини, яка супроводжує її від самого народження.
Професіоналізм і самовідданість працівників галузі метрології заслуговують глибокої вдячності та високої шани в суспільстві.
Ваша праця, дорогі колеги, вимагає високої професійності та досконалого знання своєї справи.

Читати далі →

Регіональний форум у Житомирі

n17_05_2018_2s

16 травня у Житомирі пройшов Регіональний форум “Житомирщина – територія можливостей”. Урочисте відкриття цього заходу відбулося на майдані С.П. Корольова. На церемонії були присутні: голова ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, міський голова Сергій Сухомлин, депутатський корпус, науковці, керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації і міської ради, представники делегацій Китаю, Грузії, Молдови, Словенії, Польщі та Казахстану.

Форум орієнтувався на тих, хто зацікавлений у розвитку і раціональному використанні інвестиційного, виробничого, технологічного, природного, туристично-рекреаційного, культурного та безпекового потенціалу нашої області тощо.

Читати далі →

“Захищене і здорове покоління”

n16_05_2018_1s

Під таким гаслом за рекомендаціями Міжнародної організації праці нинішнього року відзначався Всесвітній день охорони праці. Цей девіз збігся із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, який відзначатиметься 12 червня.

Читати далі →

Вшанували полеглих у війні

n_08_05_2018_s1

8 травня працівники ДП “Житомирстандартметрологія” взяли участь у мітингу-реквіємі, що проходив біля Монумента Слави. Цей велелюдний захід відбувся у рамках відзначення Дня пам’яті та примирення.

Читати далі →

Вітаємо Вас з 73-ю річницею Перемоги

1939_1945

Шановні колеги, дорогі ветерани,
всі хто пройшов лихоліття війни!!!

Вітаємо Вас з 73-ю річницею Перемоги.

Читати далі →

Ми пам’ятаємо

n05_05_2018_2s1

5 травня з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Європі в Другій світовій війні відбувся мітинг-реквієм на Російсько-Вільському військовому кладовищі міста Житомира.

Сотні людей зібралися на місці поховання учасників чи не найкривавішої бійні в історії людства, щоб віддати шану полеглим у боротьбі з фашизмом.

Читати далі →

Популярно про технічне регулювання

n_05_05_2018_2s

5 травня 2018 року для студентів 3-го курсу Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури на чолі з викладачем Володимиром Кузьомком було проведено екскурсію структурними підрозділами ДП “Житомирстандартметрологія”.

Читати далі →

Альтернатива нітратам

zamorozh_ovochi

З настанням весни нашому організму необхідна «дозаправка», адже резерв вітамінів за зиму майже вичерпано. Важливим і незамінним джерелом вітамінів завжди були і будуть овочі та фрукти. Звісно, збагатити весняний раціон харчування вітамінами можна за рахунок свіжих ранніх овочів, проте, враховуючи великий вміст нітратів, багато їх не варто їсти.

Читати далі →

Теорія і практика технічного регулювання

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5 квітня студенти груп ПВ-1 і ПВ-1к факультету економіки та менеджменту Житомирсього державного технологічного університету, які здобувають спеціальність “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, на чолі з доцентом Світланою Павловою і старшим викладачем кафедри Тетяною Біляк побували на екскурсії в ДП “Житомирстандартметрологія”. Майбутнім підприємцям не лише докладно розповіли про всі напрямки діяльності підприємства у сфері технічного регулювання, але й на практиці продемонстрували повсякденну роботу структурних підрозділів ДП “Житомирстандартметрологія”.

Читати далі →