Пошук шляхів європейської інтеграції вітчизняного аграрного сектора

Ukr-es

Минулого року в Житомирському національному агроекологічному університеті презентували освітній проект “Аграрна політика ЄС” у рамках програми Еразмус+Жан Моне, реалізацією якого займаються викладачі факультету економіки та менеджменту університету.

Читати далі →

На базі ДП “Житомирстандартметрологія” відбувся семінар для виробників промислової продукції

n14_12_2017_1s

Тема семінару “Державний контроль (нагляд) та державне регулювання безпечності нехарчової продукції. Оцінка відповідності – надійний інструмент захисту від небезпечної продукції. Правові та організаційні засади стандартизації в Україні” цілком закономірно передбачала розгляд надзвичайно широкого кола питань. Адже нові законодавчі акти, прийняті з урахуванням європейської практики господарювання, кардинально змінили правила гри у сфері технічного регулювання та в здійсненні державного нагляду (контролю). 

Читати далі →

Оновлено вимоги ISO/IEC до компетенції випробувальних лабораторій

ISO_IEC_17025_2017

Найпопулярніший у світі міжнародний стандарт, який регламентує компетенції випробувальних та калібрувальних лабораторій було оновлено з урахуванням останніх змін в умовах і практиці роботи таких лабораторій. Нову редакцію документа було опубліковано завдяки тісній співпраці Міжнародної організації зі стандартизації (ISO) і Міжнародної електротехнічної комісії (IEC).

Читати далі →

Про що говорять позначення на упаковці?

dobrov_sertif

На багатьох етикетках окрім інформації про продукт та виробника можна знайти різні позначення. Це додаткова візитна картка виробу та фірми, яка його створила. Завдяки цьому можемо дізнатися чи продукт є безпечним для споживачів і довкілля. Частина символів про щось інформує споживачів, інша – застерігає.

Читати далі →

ГРАФІК ПЕРІОДИЧНОЇ ПОВІРКИ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

ZVT

Шановні суб’єкти господарювання –
користувачі засобів вимірювальної техніки!

У зв’язку із чисельними зверненнями суб’єктів господарювання повідомляємо, що погодження графіків проведення періодичної повірки засобів вимірювальної техніки Державним підприємством “Житомирстандартметрологія” триває. Погодження також буде здійснюватися після 01 грудня.

Читати далі →

У тісній співпраці з аграріями

n04_12_2017

Інститут сільського господарства Полісся НААН разом з керівництвом облдержадміністрації та управлінням агропромислового розвитку ОДА провів обласну науково-практичну нараду-семінар з питань завершення комплексу осінньо-польових робіт, ходу зимівлі в тваринництві та моніторингу фітосанітарного стану посівів озимих культур.

Читати далі →

Освітньо-наукова діяльність на рівні вимог міжнародних стандартів – засвідчено сертифікатом

8

7 листопада 2017 року – знаменна дата в історії Житомирського державного технологічного університету. Саме цього дня на засіданні Вченої ради університету відбулося вручення сертифіката на систему управління якістю Житомирського державного технологічного університету стосовно послуг у сфері вищої освіти.

Цей справді важливий документ керівник Органу сертифікації, генеральний директор Державного підприємства “Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” (ДП “Житомирстандартметрологія”) Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Людмила Петрівна Данчук в урочистій обстановці вручила ректору університету Євдокимову Віктору Валерійовичу.

Читати далі →

Свідчення високого авторитету

HACCP

15 листопада 2017 року Органом сертифікації ДП “Житомирстандартметрологія” було проведено сертифікаційний аудит системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) на ТОВ “Бріз-Т” (с. Лука-Мелешківська Вінницький район Вінницька область). Остаточна перевірка та оцінка системи управління безпечністю харчових продуктів на підприємстві здійснювалася під керівництвом заступника начальника відділу стандартизації та систем управління ДП “Житомирстандартметрологія” Тетяни Омельчук, сертифікованого аудитора із сертифікації системи управління безпечністю харчових продуктів за 4 версією FSSC 22000 та ISO 22000, сертифікати якої зареєстровано у Міжнародному реєстрі аудиторів IRCA.

Читати далі →

Відбувся творчий вечір

n_28_11_2017_1s

24 листопада 2017 року з нагоди 60-літнього ювілею в актовій залі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича відбувся творчий вечір провідного фахівця із стандартизації ДП “Житомирстандартметрологія” Григорія Цимбалюка. Свою сумлінну роботу, а трудиться Григорій Миколайович на підприємстві понад двадцять років, він завжди вдало поєднував із творчістю. Сьогодні Г. Цимбалюк – член Національної спілки письменників України (НСПУ), його доробок нараховує десяток виданих книжок прози, він є лауреатом багатьох престижних літературних премій, а ще упродовж багатьох років на громадських засадах редагує чудовий журнал “Світло спілкування” і займає активну громадянську позицію.

Читати далі →

В Україні запрацював офіційний портал програми ЄС з підтримки бізнесу

Ukr-es

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запустило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні (COSME).

Програма COSME – це набір тематичних підпрограм, реалізація яких покликана:

Вирішити проблеми у сфері малого і середнього підприємництва, пов’язані з доступом до фінансування, виходом на нові ринки та вдосконаленням внутрішніх бізнес-процесів;

Читати далі →