Недобросовісна конкуренція і захист прав споживачів, або Що може називатися оцтом?

n16_03_2018_4s

Саме цьому, здавалося б, простому питанню було присвячено засідання за “круглим столом”, яке відбулося 15 березня 2018 року в малій залі засідань Житомирської обласної державної адміністрації.

Як з’ясувалося в ході подальшого детального розгляду цього питання, насправді за позірною простотою криється дуже велика проблема, яка напряму стосується захисту прав споживачів і пов’язана з недобросовісною конкуренцією, а відтак переходить у правову площину.

Читати далі →

Головна мета – захист прав споживачів

den_zah_prav_spozh

Щороку 15 березня відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Саме цього дня сорок сім років тому президент США Джон Ф. Кеннеді у своєму виступі в Конгресі чітко сформулював чотири головних права споживача:

  • право на безпеку;
  • право на інформацію;
  • право на вибір;
  • право бути почутим.

Читати далі →

Працівники ДП “Житомирстандартметрологія” – активні учасники всесвітнього флешмобу

soks

На заклик Житомирської міської ради і громадської організації “Діти сонця” долучитися до міжнародного флешмобу #LotsOfSocks та висловити підтримку людям із синдромом Дауна відразу ж відгукнулися працівники ДП “Житомирстандартметрологія”.

Практично ніхто з великого і дружного колективу підприємства не залишився осторонь цієї благородної і потрібної справи. Оперативно було зібрано необхідні кошти і в підлітковому клубі “Пролісок” придбано різнокольорові шкарпетки.

Читати далі →

Привітання з 8 Березня

8bereznya

Дорогі жінки!

Вітаємо Вас зі святом весни, любові та краси –
Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Читати далі →

Створено нове робоче місце

poverka_gazoanalizatora

Коростенське відділення ДП “Житомирстандартметрологія” отримало дозвіл на повірку газоаналізаторів та газосигналізаторів стаціонарних автоматичних типу ТХГ, ГМК, СВК, СГБ-1-2А, СТХ, ЩИТ, ТП, 151ФА, СТМ, “Сигналмик”, “Варта”, “Лелека”, “Страж”, ФЖС, ТКП, ГАЗ-1, ГАЗ-3М та аналогічних.

Читати далі →

Провідні фахівці ДП “Житомирстандартметрологія” виступили з доповідями на конференції

n02_03_2018_s1

1 березня 2018 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу “Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну” (м. Житомир, вул. Корольова, 132) пройшла конференція “Сучасні підходи до безпеки та якості харчових продуктів”.

Читати далі →

Розширення сфери акредитації

atest_OS_16_02_2018_s

Орган сертифікації ДП «Житомирстандартметрологія» успішно пройшов оцінку Національним агентством з акредитації України на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 “Оцінювання відповідності. Вимоги до органів, що сертифікують продукцію, процеси та послуги” та отримав розширення сфери акредитації на проведення робіт з оцінки відповідності (сертифікації) будівельних матеріалів, виробів та конструкцій вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд, затвердженого ПКМУ від 20.12.2006 р. №1764 та нормативних документів на конкретні види продукції.

Читати далі →

Дітям – безпечне і якісне харчування

n_26_02_2018_1s

23 лютого 2018 року у приміщенні Житомирського центру творчості дітей і молоді (майдан ім. С.П. Корольова, 10) було проведено нараду-семінар “Проблемні питання забезпечення безпечного і якісного харчування дітей у закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти у світлі вимог чинного законодавства”.

Читати далі →

Підписано важливі угоди

IAF

21 лютого 2018 року ДП «Житомирстандартметрологія» підписано угоди з Національним агентством з акредитації України (НААУ), яким надано дозволи Органу оцінки відповідності (ООВ) підприємства на використання знаку Міжнародного форуму з акредитації ІAF MLA.

Читати далі →

ПРАВОВЕ ПОЛЕ

gromadsk_harch

Їсти чи не їсти?

За кількістю барів, ресторанів, кафе, кав’ярень тощо Україна, напевне, не поступається розвиненим країнам Європейського Союзу. Не пасе задніх і Житомир, нині в нашому місті безліч закладів громадського харчування. Тож цілком логічно у кожного із нас виникають питання: які ж насправді ми маємо права, як споживачі, відвідуючи будь-який із цих закладів?

Читати далі →